CineStar BiH

Novi kinoprogram (od četvrtka do srijede) objavljuje se utorkom poslijepodne.
 
Hodajući kaos
Hodajući kaos
Chaos Walking
Redatelj: Doug Liman
Glumci:
Žanr: SF, avantura
Trajanje: 109 min
Država: SAD
4DX

Mostar

16.05
eXtreme 2D
eXtreme 2D

Bihać

eXtreme 2D

Tuzla

16.05
eXtreme 2D
eXtreme 2D

Zenica


Sarajevo

13.25
2D
15.35
2D
4DX 2D

 
Poly i ja
Poly i ja
Poly
Redatelj: Nicolas Vanier
Glumci:
Žanr: avantura
Trajanje: 102 min
Država: Francuska
STAR KIDS

Mostar

14.05
eXtreme 2D

Bihać

14.15
eXtreme 2D
16.20
2D

Tuzla

14.05
eXtreme 2D

Zenica

14.15
2D
16.20
2D

Sarajevo

14.15
eXtreme 2D
16.15
eXtreme 2D

 
Mortal Kombat
Mortal Kombat
Mortal Kombat
Redatelj: Simon McQuoid
Glumci:
Žanr: akcija, avantura
Trajanje: 110 min
Država: SAD
4DXEXTREME

Mostar

15.45
2D

Bihać


Tuzla

15.45
2D

Zenica


Sarajevo

13.00
2D
15.15
2D
16.10
4DX 2D
eXtreme 2D

 
Zemlja nomada
Zemlja nomada
Nomadland
Redatelj: Chloé Zhao
Glumci:
Žanr: drama
Trajanje: 107 min
Država: SAD

Mostar


Bihać

13.40
2D

Tuzla


Zenica

13.40
2D

Sarajevo

14.00
2D

 
Tvornica snova - sink
Tvornica snova - sink
Dreambuilders
Redatelj: Kim Hagen Jensen
Glumci:
Žanr: animirani
Trajanje: 81 min
Država: Danska
STAR KIDS

Mostar

14.15
2D
16.00
2D

Bihać

14.40
2D

Tuzla

14.15
2D
16.00
2D

Zenica

14.40
2D

Sarajevo

13.25
2D
15.05
2D

 
Godzilla vs. Kong
Godzilla vs. Kong
Godzilla vs. Kong
Redatelj: Adam Wingard
Glumci:
Žanr: akcija, avantura
Trajanje: 113 min
Država: SAD
4DXREALD 3D

Mostar

13.55
realD 3D
16.10
2D
realD 3D

Bihać

16.15
eXtreme 2D
realD 3D

Tuzla

13.55
realD 3D
16.10
2D
realD 3D

Zenica

16.15
2D
realD 3D

Sarajevo

13.15
2D
14.00
4DX 3D
15.30
realD 3D
realD 3D

 
Pogrešno skretanje: Početak
Pogrešno skretanje: Početak
Wrong Turn: The Foundation
Redatelj: Mike P. Nelson
Glumci:
Žanr: horor, triler
Trajanje: 109 min

Mostar

16.15
2D

Bihać

15.45
2D

Tuzla

16.15
2D

Zenica

15.45
2D

Sarajevo

15.45
2D

 
Raya i posljednji zmaj - sink
Raya i posljednji zmaj - sink
Raya and the Last Dragon
Redatelj: Don Hall, Carlos López Estrada
Glumci:
Žanr: animirani
Trajanje: 115 min
Država: SAD
STAR KIDS4DX

Mostar

14.00
2D

Tuzla

14.00
2D

Sarajevo

13.35
2D
15.45
2D

 
Mauritanac: Dnevnik iz Guantanama
Mauritanac: Dnevnik iz Guantanama
The Mauritanian
Redatelj: Kevin Macdonald
Glumci:
Žanr: triler
Trajanje: 129 min
Država: SAD

Mostar

13.15
2D

Tuzla

13.15
2D

Sarajevo


 
Gost
Gost
Host
Redatelj: Rob Savage
Glumci:
Žanr: horor, misterija
Trajanje: 66 min
Država: SAD

Sarajevo


 
Tom i Jerry - sink
Tom i Jerry - sink
Tom & Jerry
Redatelj: Tim Story
Glumci:
Žanr: animacija, avantura, komedija
Trajanje: 101 min
Država: SAD
STAR KIDS4DX

Sarajevo

13.00
2D
15.00
2D

 
Fatalna
Fatalna
Fatale
Redatelj: Deon Taylor
Glumci:
Žanr: triler
Trajanje: 102 min
Država: SAD

Sarajevo

16.05
2D

 
Duša - sink
Duša - sink
Soul
Redatelj: Pete Docter, Kemp Powers
Glumci:
Žanr: animirani
Trajanje: 107 min
Država: SAD

STAR KIDS

Sarajevo

13.40
2D